Caidéal Beatha Coire Ilchéime
Ceann: 50 ~ 1800m
Caliber: Níos lú ná nó cothrom le 300mm
Cumhacht: 3 ~ 1600kw
Teocht mheánach: -20 céim ~ 250 céim (is gá a mhíniú an bhfuil sé níos airde ná 80 céim)
Ábhar: iarann teilgthe / iarann insínte / cruach teilgthe / cruach dhosmálta, etc.
Cur síos
Paraiméadair theicniúla
Caidéal Beatha Coire Ilchéime

Is caidéal beatha coire ilchéime é caidéal ardaithe ardéifeachtúlachta agus ard atá saindeartha le haghaidh uisce beatha coire. De ghnáth glacann sé struchtúr ilchéime chun brú níos airde a sholáthar. Is é an phríomhfheidhm atá aige ná an t-uisce cóireáilte a bhrú agus é a sheachadadh chuig an gcoire chun oibriú cobhsaí an choire a chinntiú faoi theocht ard agus ardbhrú. Úsáidtear é de ghnáth i stáisiúin chumhachta teirmeacha, coirí tionsclaíocha agus córais téimh.
Paraiméadar Táirge
| Tacaíocht saincheaptha | OEM, ODM, OBM |
| Foinse Cumhachta | Inneall díosail nó mótar leictreach |
| Ainm an Bhranda | HNYB |
| Struchtúr | Caidéal Ilchéime |
| Iarratas | Coirí Tionscail, Fóntais Tionscail, Uisciúcháin agus Talmhaíocht, Tionscal Mianadóireachta, Iontógáil Uisce Amh |
| Áit Tionscnaimh | Henan, an tSín |
| Cumhacht | 3 ~ 1600kw |
| Méid Asraon | Níos lú ná nó cothrom le 300mm |
| Sreabhadh | 3.7~1350m³/h |
| Ceann | 50~1800m |
| Ábhar | Iarann teilgthe/iarann insínte/cruach teilgthe/cruach dhosmálta |
Físeán táirgí
Gnéithe struchtúracha

Gnéithe Táirge
Cuireann dearadh an chaidéil uisce beatha coire ilchéime san áireamh go hiomlán an cóimheas éifeachtúlachta fuinnimh agus cobhsaíocht chun freastal ar riachtanais táirgeadh tionsclaíoch leanúnach agus iontaofa. De ghnáth bíonn struchtúr dlúth acu, rud a shábhálann spás suiteála agus atá éasca le cothabháil. Níl feidhmiú na gcaidéal seo teoranta do stáisiúin chumhachta teirmeacha, ach úsáidtear go forleathan é freisin i gcásanna eile ina dteastaíonn soláthar uisce faoi bhrú ard, mar na tionscail cheimiceacha, chógaisíochta agus teicstíle. Is príomhthrealamh iad chun tiontú ardéifeachtúlachta agus caomhnú fuinnimh agus laghdú astaíochtaí a bhaint amach.

Deimhniú Táirge

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Deimhniú Táirge CE

Deimhniú Táirge EAC

Soláthraí Fíoraithe
Ár seoladh
Páirc Tionscail Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, an tSín
Uimhir WhatsApp
+86 158 3619 1545
R-phost
sales@hnybpumps.com

CCanna
01. CAD IAD DO MOQ?
02. CAD IAD DO TÉARMAÍ ÍOCAÍOCHTA?
03. CÉ NA DEIMHNITHE ATÁ AGAT?
04. AN CUIDEACHTA MONARAÍOCHTA NÓ TRÁDÁLA TÚ?
05. AN FÉIDIR LEAT A DHÉANAMH OEM BRAND?
06. CAD É AN AM SEACHADTA?
Clibeanna Te: caidéal beatha coire multistage, monaróirí caidéil beatha coire multistage tSín
Paraiméadair táirge
| Raon sreafa: | 3.7~1350m³/h |
| Ceann: | 50~1800m |
| Calibre: | Níos lú ná nó cothrom le 300mm |
| Cumhacht: | 3 ~ 1600kw |
| Teocht mheánach: | -20 céim ~ 150 céim ( gá a mhíniú má tá sé níos airde ná 80 céim ) |
| Ábhar: | Iarann teilgthe / iarann insínte / cruach teilgthe / cruach dhosmálta, etc. |
| Scóip an iarratais: | Uisce glan nó leachtanna speisialta a iompar nach bhfuil nó nach bhfuil méid beag de cháithníní soladacha ann, a úsáidtear go príomha le haghaidh soláthar uisce tionsclaíoch, mianadóireachta agus uirbeach agus draenála, soláthar uisce faoi bhrú d'fhoirgnimh ard-ardú, uisciúcháin sprinkler gairdín, brú dóiteáin, seachadadh uisce achair fhada, téamh, seomraí folctha agus brú uisce te agus fuar eile agus trealamh tacaíochta srl. |
Glaoigh Linn









