Caidéal lártheifeacha ilchéime ardéifeachtúlachta
Ardaitheoir: 50 ~ 1800m
Caliber: Níos lú ná nó cothrom le 300mm
Cumhacht: 3 ~ 1600kw
Teocht mheánach: -20 céim ~ 150 céim (is gá a mhíniú má tá sé níos airde ná 80C)
Ábhar: iarann teilgthe / iarann insínte / cruach teilgthe / cruach dhosmálta, etc.
Cur síos
Paraiméadair theicniúla
Cur síos ar Tháirgí

Deartar caidéil lártheifeacha cothrománacha ardéifeachtúlachta bunaithe ar phrionsabal an fhórsa lártheifeacha. Tiomáineann na lanna impeller rothlach ardluais an t-uisce chun an t-uisce a rothlú agus a chaitheamh amach, agus ar an mbealach sin baintear amach cuspóir an iompair. Is féidir le caidéil lártheifeacha cothrománacha ardéifeachtúlachta fuinneamh mheicniúil a thiontú ina ghluaisne sreabhán a mhéid is féidir agus ag an am céanna caillteanas fuinnimh a íoslaghdú. Tá siad oiriúnach chun uisce glan agus leachtanna eile a iompar a bhfuil airíonna fisiceacha agus ceimiceacha cosúil le huisce glan.
Paraiméadar Táirge
| Tacaíocht saincheaptha | OEM, ODM, OBM |
| Foinse Cumhachta | leictreach |
| Ainm an Bhranda | HNYB |
| Struchtúr | Caidéal Ilchéime |
| Iarratas | Coirí Tionscail, Fóntais Tionscail, Uisciúcháin agus Talmhaíocht, Tionscal Mianadóireachta, Iontógáil Uisce Amh |
| Áit Tionscnaimh | Henan, an tSín |
| Cumhacht | 3 ~ 1600kw |
| Méid Asraon | Níos lú ná nó cothrom le 300mm |
| Sreabhadh | 3.7~1350m³/h |
| Ceann | 50~1800m |
Físeán táirgí
Struchtúrtha


Feidhmchláir
- Soláthar uisce agus draenáil d’fhoirgnimh ar arduithe -
- Soláthar uisce le haghaidh comhraicthe dóiteáin i bhfoirgnimh
- Soláthar uisce agus draenáil do mhonarchana agus mianaigh
- Cianiompar-fad
- Brúnú timthriall táirgthe
Gnéithe Táirge
Tá tréithe ardéifeachtúlachta ag caidéil lártheifeacha ilchéime cothrománacha ardéifeachtúlachta, raon leathan feidhmíochta, oibriú sábháilte agus cobhsaí, torann íseal, saolré fada, agus suiteáil agus cothabháil éasca. Úsáidtear go príomha é chun uisce glan nó leachtanna eile a iompar a bhfuil airíonna fisiceacha agus ceimiceacha cosúil le huisce. Tá sé oiriúnach do sholáthar uisce agus draenáil foirgneamh uirbeach ard-ardú, uisce le haghaidh comhrac dóiteáin, soláthar uisce agus draenáil monarchana agus mianaigh, seachadadh uisce achair fhada, uisce i dtimthriallta próisis táirgthe, timthriallta HVAC, uisce tí, agus go leor cuspóirí eile.

Deimhniú

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Deimhniú Táirge CE

Deimhniú Táirge EAC

Soláthraí Fíoraithe
CCanna
01. CAD IAD DO MOQ?
02. CAD IAD DO TÉARMAÍ ÍOCAÍOCHTA?
03. CÉ NA DEIMHNITHE ATÁ AGAT?
04. AN CUIDEACHTA DÉANTÚSAÍOCHTA NÓ TRÁDÁLA TÚ?
05. AN FÉIDIR LEAT A DHÉANAMH OEM BRAND?
06. CAD É AN AM SEACHADTA?
Clibeanna Te: Caidéal lártheifeacha multistage ardéifeachtúlachta, an tSín Déantóirí caidéil lártheifeacha ilchéimeanna Ard-éifeachtúlachta
Paraiméadair táirge
| Raon sreafa: | 3.7~1350m³/h |
| Ceann: | 50~1800m |
| Calibre: | Níos lú ná nó cothrom le 300mm |
| Cumhacht: | 3 ~ 1600kw |
| Teocht mheánach: | -20 céim ~ 150 céim ( gá a mhíniú má tá sé níos airde ná 80 céim ) |
| Ábhar: | Iarann teilgthe / iarann insínte / cruach teilgthe / cruach dhosmálta, etc. |
| Scóip an iarratais: | Uisce glan nó leachtanna speisialta a iompar nach bhfuil nó nach bhfuil méid beag de cháithníní soladacha ann, a úsáidtear go príomha le haghaidh soláthar uisce tionsclaíoch, mianadóireachta agus uirbeach agus draenála, soláthar uisce faoi bhrú d'fhoirgnimh ard-ardú, uisciúcháin sprinkler gairdín, brú dóiteáin, seachadadh uisce achair fhada, téamh, seomraí folctha agus brú uisce te agus fuar eile agus trealamh tacaíochta srl. |
'Nar par ya
Caidéal Beatha Coire IlchéimeGlaoigh Linn










