Cur síos
Paraiméadair theicniúla
Cur síos ar Tháirgí

Is cineál caidéil lártheifeacha é caidéal jockey multistage ingearach atá deartha chun uisce nó sreabhán eile a chaidéil in iarratais tionsclaíocha agus tráchtála éagsúla. Tá an caidéal déanta as cruach dhosmálta, rud a fhágann go bhfuil sé frithsheasmhach in aghaidh meirge agus cineálacha eile creimeadh, agus is féidir leis timpeallachtaí crua agus teochtaí foircneacha a sheasamh. Úsáidtear go coitianta é i dtionscail cheimiceacha, cógaisíochta, próiseála bia, agus ola agus gáis mar gheall ar a fhriotaíocht ard creimeadh agus marthanacht.
Paraiméadar Táirge
| Tacaíocht saincheaptha | OEM, ODM, OBM |
| Foinse Cumhachta | Leictreach |
| Ainm an Bhranda | HNYB |
| Struchtúr | Caidéal Ilchéime |
| Áit Tionscnaimh | Henan, an tSín |
| Cumhacht | 1.1 ~ 132kw |
| Calibre: | Níos lú ná nó cothrom le 150mm |
| Sreabhadh | 1.4~160m³/h |
| Ceann | 10~160m |
| Ábhar | Iarann teilgthe/iarann insínte/cruach teilgthe/cruach dhosmálta |
Físeán táirgí
Gnéithe struchtúracha

Tá an caidéal comhdhéanta de na príomhchodanna ar nós mótair, ceann caidéil, eite treorach, impeller, sorcóir brú, alt inlet agus asraon uisce, seafta caidéil, séala meicniúil, etc. Féach Fíor 1
Tá na codanna lárnacha de na caidéil, an eite treorach, an impeller, an sorcóir brú, agus an seafta go léir déanta as cruach dhosmálta, agus tá an ceann caidéil agus na hailt inlet uisce agus asraon déanta as iarann teilgthe.
Séala meicniúil deiridh amháin é an séala seafta caidéil, is é cairbíd / graifít cementáilte an bloc meilt, agus tá an tacaíocht inmheánach eite treorach déanta as cairbíd tungstain.
Is nasc flange ciorclach é an cineál nasc bunúsach idir an caidéal agus an phíblíne, agus is féidir modhanna nasc éagsúla a úsáid freisin de réir riachtanais úsáideoirí.
Gnéithe Táirge
Ingearach Ilchéim-Dearadh:Gineann go héifeachtach brú ard do chórais faoi chois dóiteáin trí impellers iolracha i gcumraíocht ingearach.
Lorg Dlúth:Is féidir dearadh coigilte spáis a shuiteáil go héasca i seomraí caidéil dóiteáin nó i spásanna teoranta.
Creimeadh{0}}Ábhair Frithsheasmhacha:Déanta as ábhair mharthanacha agus creimthe-resistantacha chun timpeallachtaí crua a sheasamh agus chun saol seirbhíse fada a chinntiú.
Ard-Aschur Brú:In ann ardbhrú cobhsaí a sholáthar chun tacú le córais sprinkler dóiteáin agus hiodraint dóiteáin.
Feidhmíocht Iontaofa:Deartha le haghaidh oibriú leanúnach agus freagairt thapa ar luaineachtaí brú i gcórais cosanta dóiteáin.

Deimhniú Táirge

ISO 9001

ISO14001

ISO45001

Deimhniú Táirge CE

Deimhniú Táirge EAC

Soláthraí Fíoraithe
Ár seoladh
Páirc Tionscail Zhaogang, Fengqiu, Xinxiang, Henan, an tSín
Uimhir WhatsApp
+86 158 3619 1545
R-phost
sales@hnybpumps.com

CCanna
01. CAD IAD DO MOQ?
02. CAD IAD DO TÉARMAÍ ÍOCAÍOCHTA?
03. CÉ NA DEIMHNITHE ATÁ AGAT?
04. AN CUIDEACHTA DÉANTÚSAÍOCHTA NÓ TRÁDÁLA TÚ?
05. AN FÉIDIR LEAT A DHÉANAMH OEM BRAND?
06. CAD É AN AM SEACHADTA?
Clibeanna Te: caidéil jockey ingearach multistage, an tSín monaróirí caidéil jockey ingearach multistage
Paraiméadair táirge
| Ráta Sreafa(Q): | 1.4~160m³/h |
| Ceann(H): | 10~160m |
| Brú: | 0.1MPa~1.6MPa(1Bar~16Bar) |
| Cumhacht: | 1.1 ~ 132kw |
| Teocht Leachtach: | -20 céim ~ 150 céim (-4 céim F-302 céim F) |
| Ábhar: | Iarann Teilgthe / Iarann Insínte / Cruach Theilgthe / Cruach Dhosmálta, Etc |
| Feidhmchlár: | Oiriúnach do bhrú nó scaipeadh uisce fuar agus te i bhfoirgnimh arda, mianaigh dhomhain, áiseanna comhraicthe dóiteáin nó leacht cosúil leo. |
Glaoigh Linn










