Caidéal Uisce Beatha Coire Gaile
Ceann: 50 ~ 1800m
Caliber: Níos lú ná nó cothrom le 300mm
Cumhacht: 3 ~ 1600kw
Teocht mheánach: -20 céim ~250 céim (is gá a mhíniú an bhfuil sé níos airde ná 80 céim )
Ábhar: iarann teilgthe / iarann insínte / cruach teilgthe / cruach dhosmálta, etc.
Cur síos
Paraiméadair theicniúla
Caidéal Uisce Beatha Coire Gaile
Is caidéal é caidéal uisce beatha coire gaile atá saindeartha chun uisce a sheachadadh chuig coire gaile. Is í an phríomhfheidhm atá aige ná uisce beatha ardbhrú a sholáthar chun freastal ar riachtanais an choire chun gaile a ghiniúint. Is gnách go mbíonn an cineál caidéil seo in ann coinníollacha oibriúcháin ardteochta, ardbhrú a láimhseáil, ag cinntiú go sroicheann an t-uisce an brú agus an teocht riachtanach roimh dul isteach sa choire. Úsáidtear go forleathan i soláthar uisce soitheach brú, scaipeadh uisce te, uisce foirgneamh ard-ardú. soláthar, uisciú talamh feirme, teanndáileog comhraicthe dóiteáin agus tionscail eile.
Paraiméadar Táirge
| Tacaíocht saincheaptha | OEM, ODM, OBM |
| Foinse Cumhachta | Inneall díosail nó mótar leictreach |
| Ainm an Bhranda | HNYB |
| Struchtúr | Caidéal Ilchéime |
| Iarratas | Coirí Tionscail, Fóntais Tionscail, Uisciúcháin agus Talmhaíocht, Tionscal Mianadóireachta, Iontógáil Uisce Amh |
| Áit Tionscnaimh | Henan, an tSín |
| Cumhacht | 3 ~ 1600kw |
| Méid Asraon | Níos lú ná nó cothrom le 300mm |
| Sreabhadh | 3.7~1350m³/h |
| Ceann | 50~1800m |
| Ábhar | Iarann teilgthe/iarann insínte/cruach teilgthe/cruach dhosmálta |
Gnéithe Táirge
Dearadh caidéil uisce beatha coire gaile le héifeachtacht agus iontaofacht ard san áireamh chun an timpeallacht chrua d'oibriú leanúnach a sheasamh, agus iad in ann seasamh in aghaidh an chreimthe agus an chaitheamh a d'fhéadfadh teacht ar a leithéid d'iarratais. Mar sin tá ról lárnach acu i nginiúint cumhachta. , próisis thionsclaíocha, agus áit ar bith a bhraitheann gaile mar fhoinse teasa nó cumhachta.
01
Ard-éifeachtúlacht agus coigilt fuinnimh
Ag cloí le táirgeadh speisialaithe, tá modhanna uathúla againn maidir le roghnú múnla táirgí, déanamh múnlaí, agus próiseas réitigh comhpháirteanna hiodrálacha.
02
Trealamh próiseála chun cinn
D'fhonn feidhmíocht tionóil na cuideachta táirgí a chinntiú, allmhairigh ár gcuideachta ard-trealamh glantacháin páirteanna ó thar lear, agus rinneadh gach cuid go cúramach roimh an tionól deiridh.
03
Struchtúr uathúil
Suiteáil fáinne séalaithe O-chruthach ar dhromchla cúplála an fháinne iarmhéid agus na caidéil chun uisce ardbhrú a chosc ó dhul isteach sa seomra comhardaithe, caitheamh pláta cothromaíochta a laghdú, agus saol seirbhíse an táirge a leathnú.
04
Roghnú réasúnta ábhar
Is féidir ábhar an phláta comhardaithe agus an fáinne comhardaithe a dhéanamh de chomhdhúile dromchla, cruach cóimhiotail nó QT600Mn, iarann teilgthe insínte cóimhiotail de réir riachtanais éagsúla úsáideoirí.
Buntáiste Cuideachta
30 bliain taighde agus forbairt monaróir caidéil ilchéime
Próiseas táirgthe fuaime
Tá neart láidir ag an gcuideachta, ard-trealamh táirgeachta, modhanna braite foirfe agus buanna ardchaighdeáin le chéile. Táirgeann muid raon leathan táirgí le sonraíochtaí iomlána.
Freastal go forleathan ar úsáideoirí
Úsáidtear go forleathan é i gual, mianadóireacht, peitriliam, tionscal ceimiceach.textile, tógáil uirbeach, déanamh páipéir, miotalóireacht, uisciú talún feirme agus tionscail eile
Córas bainistíochta cáilíochta iomlán
Coinníonn an chuideachta ag cruthú chun tosaigh. ag nuálaíocht agus ag forbairt, tá sraith iomlán de chóras bainistíochta cáilíochta curtha le chéile i gcleachtadh fadtéarmach, agus tá foireann coimisiúnaithe suiteála agus iar-díolacháin atá inniúil ó thaobh teicniúil de chun do imní a mhaolú.
Cumas déantúsaíochta láidir
Faoi láthair, táirgeann an chuideachta 26 sraith, 280 cineálacha agus níos mó ná 900 sonraíochtaí táirgí caidéil.
Deimhnithe
Réiteach cuimsitheach a chruthú le haghaidh bhainistiú éifeachtach goid daonna

deimhniú táirge

deimhniú táirge

deimhniú táirge

Soláthraí Fíoraithe

Soláthraí Fíoraithe

Soláthraí Fíoraithe
CCanna
C: CAD É DO MOQ?
C: Cad é praghas an táirge?
C: CAD IAD DO TÉARMAÍ ÍOCAÍOCHTA?
C: CÉ NA DEIMHNITHE A BHFUIL TÚ?
C: CONAS MAIDIR LEIS AN BARÁNTA?
C: AN FÉIDIR LEAT A DHÉANAMH OEM BRAND?
C: CAD É AN AM SEACHADTA?
C: AN BHFUIL TÚ CUIDEACHTA MONARAÍOCHTA NÓ TRÁDÁLA?
C: CONAS CODANNA A CHUR IN AISCE?
C: CÁILÍOCHT Iontaofa?
C: CONAS ÁR Caidéil A Cheannach?
C: AN FÉIDIR LIOM TABHAIR FAOI DEARA AR AN MHACTORY CHUN FOGHLAIM FAOI AN PRÓISEAS TÁIRGTHE?
C: CÉ NA TÍORTHA A BHFUIL CUSTAIMÉIRÍ TÚ SA DOMHAN?
Clibeanna Te: caidéal uisce beatha coire gaile, monaróirí caidéil uisce beatha coire gaile tSín
Paraiméadair táirge
| Raon sreafa: | 3.7~1350m³/h |
| Ceann: | 50~1800m |
| Calibre: | Níos lú ná nó cothrom le 300mm |
| Cumhacht: | 3 ~ 1600kw |
| Teocht mheánach: | -20 céim ~150 céim (is gá a mhíniú an bhfuil sé níos airde ná 80 céim ) |
| Ábhar: | Iarann teilgthe / iarann insínte / cruach teilgthe / cruach dhosmálta, etc. |
| Scóip an iarratais: | Iompar uisce glan nó leachtanna speisialta nach bhfuil nó go bhfuil méid beag de cháithníní soladacha, a úsáidtear go príomha le haghaidh tionscail, mianadóireacht agus soláthar uisce uirbeach agus draenáil, soláthar uisce brú d'fhoirgnimh ard-ardú, uisciúcháin sprinkler gairdín, brú dóiteáin, fad-. seachadadh uisce achar, téamh, seomraí folctha agus brú eile i gcúrsaíocht uisce te agus fuar agus trealamh tacaíochta etc. |
'Nar par ya
Caidéal Uisce Beatha Coire ArdbhrúGlaoigh Linn












