Cur síos
Paraiméadair theicniúla
Caidéal Ceimiceach a Scaipeann Aistriú Tiomántán Maighnéadach
Is trealamh iompair leachtach chun cinn é an Caidéal Ceimiceach Scaipthe Aistrithe Tiomána Maighnéadach a ghlacann prionsabal an tarchurtha maighnéadach agus nach bhfuil gá le rónta seafta meicniúla, rud a fhágann go héifeachtach an baol sceitheadh sa chomhlacht caidéil leachtach. Úsáidtear an caidéal seo go forleathan sa tionscal ceimiceach. Tá na buntáistí a bhaineann le friotaíocht creimeadh, gan aon sceitheadh, inoiriúnaitheacht do theocht ard agus brú ard, agus costais chothabhála íseal. Soláthraíonn sé réitigh iompair leachtacha atá éifeachtach, sábháilte agus iontaofa do phróisis cheimiceacha.
Paraiméadar Táirge
| Tacaíocht saincheaptha | OEM, ODM, OBM |
| Foinse Cumhachta | Leictreach |
| Ainm an Bhranda | HNYB |
| Struchtúr | Caidéal aonchéime |
| Iarratas | Tionscal Feithicleach, Tionscal Bithbhreosla, Foirgnimh Tráchtála, Dáileadh Uisce, Réitigh Cóireála Uisce |
| Áit Tionscnaimh | Henan, an tSín |
| Cumhacht | 1.5-110kw |
| Méid Asraon | Níos lú ná nó cothrom le 100mm |
| Sreabhadh | 0.9-50m³/ h |
| Ceann | 3-50m |
| Ábhar | Fluaraplastic / cóimhiotail / cruach dhosmálta, etc |
Gnéithe Táirge
Tá go leor buntáistí ag baint le caidéal ceimiceach scaipeadh tiomáint maighnéadach a bhuíochas dá struchtúr agus teicneolaíocht uathúil. Ar thaobh amháin, tá sé an-oiriúnach le haghaidh iompar inadhainte, pléascach, tocsaineach, díobhálach, teocht ard, brú ard agus meáin eile. Tá sé oiriúnach freisin le haghaidh iompair sreabhán ceimiceach le ceanglais ard teocht íseal. Ar an láimh eile, oibríonn an caidéal ceimiceach scaipeadh tiomáint maighnéadach go cobhsaí, is féidir leis na hathruithe brú agus na boilgeoga a ghineann an leacht sa chomhlacht caidéil a dhíchur, cáilíocht agus cruinneas an sreabhach a fheabhsú, agus mar sin feabhas a chur ar shábháilteacht agus ar chobhsaíocht le linn próiseála agus táirgthe. .
01
Ard-éifeachtúlacht agus coigilt fuinnimh
Ag cloí le táirgeadh speisialaithe, tá modhanna uathúla againn maidir le roghnú múnla táirgí, déanamh múnlaí, agus próiseas réitigh comhpháirteanna hiodrálacha.
02
Trealamh próiseála chun cinn
D'fhonn feidhmíocht tionóil na cuideachta táirgí a chinntiú, allmhairigh ár gcuideachta ard-trealamh glantacháin páirteanna ó thar lear, agus rinneadh gach cuid go cúramach roimh an tionól deiridh.
03
Struchtúr uathúil
Suiteáil fáinne séalaithe O-chruthach ar dhromchla cúplála an fháinne iarmhéid agus na caidéil chun uisce ardbhrú a chosc ó dhul isteach sa seomra comhardaithe, caitheamh pláta cothromaíochta a laghdú, agus saol seirbhíse an táirge a leathnú.
04
Roghnú réasúnta ábhar
Is féidir ábhar an phláta comhardaithe agus an fáinne comhardaithe a dhéanamh de chomhdhúile dromchla, cruach cóimhiotail nó QT600Mn, iarann teilgthe insínte cóimhiotail de réir riachtanais éagsúla úsáideoirí.
Buntáiste Cuideachta
30 bliain taighde agus forbairt monaróir caidéil ilchéime
Próiseas táirgthe fuaime
Tá neart láidir ag an gcuideachta, ard-trealamh táirgeachta, modhanna braite foirfe agus buanna ardchaighdeáin le chéile. Táirgeann muid raon leathan táirgí le sonraíochtaí iomlána.
Freastal go forleathan ar úsáideoirí
Úsáidtear go forleathan é i gual, mianadóireacht, peitriliam, tionscal ceimiceach.textile, tógáil uirbeach, déanamh páipéir, miotalóireacht, uisciú talún feirme agus tionscail eile
Córas bainistíochta cáilíochta iomlán
Coinníonn an chuideachta ag cruthú chun tosaigh. ag nuálaíocht agus ag forbairt, tá sraith iomlán de chóras bainistíochta cáilíochta curtha le chéile i gcleachtadh fadtéarmach, agus tá foireann coimisiúnaithe suiteála agus iar-díolacháin atá inniúil ó thaobh teicniúil de chun do imní a mhaolú.
Cumas déantúsaíochta láidir
Faoi láthair, táirgeann an chuideachta 26 sraith, 280 cineálacha agus níos mó ná 900 sonraíochtaí táirgí caidéil.
Deimhnithe
Réiteach cuimsitheach a chruthú le haghaidh bhainistiú éifeachtach goid daonna

deimhniú táirge

deimhniú táirge

deimhniú táirge

Soláthraí Fíoraithe

Soláthraí Fíoraithe

Soláthraí Fíoraithe
CCanna
C: CAD É DO MOQ?
C: Cad é praghas an táirge?
C: CAD IAD DO TÉARMAÍ ÍOCAÍOCHTA?
C: CÉ NA DEIMHNITHE A BHFUIL TÚ?
C: CONAS MAIDIR LEIS AN BARÁNTA?
C: AN FÉIDIR LEAT A DHÉANAMH OEM BRAND?
C: CAD É AN AM SEACHADTA?
C: AN BHFUIL TÚ CUIDEACHTA MONARAÍOCHTA NÓ TRÁDÁLA?
C: CONAS CODANNA A CHUR IN AISCE?
C: CÁILÍOCHT Iontaofa?
C: CONAS ÁR Caidéil A Cheannach?
C: AN FÉIDIR LIOM TABHAIR FAOI DEARA AR AN MHACTORY CHUN FOGHLAIM FAOI AN PRÓISEAS TÁIRGTHE?
C: CÉ NA TÍORTHA A BHFUIL CUSTAIMÉIRÍ TÚ SA DOMHAN?
Clibeanna Te: aistriú tiomáint maighnéadach a scaiptear caidéal ceimiceach, an tSín aistriú tiomáint maighnéadach a scaiptear monaróirí caidéil ceimiceacha
Paraiméadair táirge
| Sreabhadh: | 0.9~50m³/ h |
| Ceann: | 3-50m |
| Méid Asraonta: | Níos lú ná nó cothrom le 100mm |
| Cumhacht: | 1.5-110kw |
| Teocht mheánach: | 0~150 céim |
| Ábhar: | Fluaraplastic / cóimhiotail / cruach dhosmálta, etc |
| Scóip an iarratais: | ag iompar an chuid is mó de réitigh aigéad, alcaile agus salainn, atá oiriúnach freisin le haghaidh nochtadh d'atmaisféar lasmuigh, le friotaíocht maith creimeadh. |
Glaoigh Linn













